Czwartek 19.10

Cube Zero - CANAL+ Film 21.45. Mężczyzna wędruje po labiryncie złożonym z pomieszczeń w kształcie sześcianu. Niemal w każdym z nich czyha pułapka. Obserwują go na ekranach dwaj technicy: Wynn i Dodd, którzy po odnotowaniu zgonu obiektu wracają do rutynowych zajęć.

Z przymróżeniem oka: Anonimowi krwiopijcy - Vampires Anonymous - HBO 2 23.25. Młody i zniewalająco przystojny wampir o imieniu Vic chce się ustatkować i założyć rodzinę. Z tym jednak jest kłopot, ponieważ Vic uśmierca swoje dziewczyny, by sycić się ich krwią. Na szczęście okazuje się, że z kłopotliwego nałogu można się wyleczyć. W tym celu Vic przystępuje do 12-stopniowego programu terapeutycznego "Anonimowi Krwiopijcy". Od tej pory jego dieta ma ulec radykalnej zmianie: zamiast ludzkiej krwi owcza jucha. Wkrótce po ukończeniu terapii wampir rozpoczyna nowe życie na farmie Rock Creek.

Opowieści z krypty - Tales from the Crypt - CANAL+ 00.05. Niles Talbot, wykonujący na co dzień wyroki śmierci, staje oko w oko z przeznaczeniem. Kobieta prowadząca życie gospodyni domowej w wigilię Bożego Narodzenia morduje męża. Ulric poddaje się eksperymentom szalonego doktora Manfreda. Koszty przedłużania życia okażą się niewspółmiernie wysokie w stosunku do jego jakości.

Wizje - Yogen - CANAL+ 01.30. Ayaka i Hideki to zwyczajne małżeństwo z kilkuletnim stażem. Pewnego dnia wyruszają w podróż wspólnie z 5-letnią córeczką Naną. W czasie jazdy samochodem Hideki chce wysłać wiadomość do pracy, więc zatrzymują się przy budce telefonicznej. Jest wieczór i na pustej drodze nie widać ani ludzi, ani pojazdów. Stojąc w budce, mężczyzna dostrzega strzęp starej gazety. Ku swojemu przerażaniu, odnajduje na stronie artykuł o tragicznej śmierci córki w aucie staranowanym przez ciężarówkę. Wpadek miał miejsce o godzinie 20.00, a na zegarku jest 19.59.

Piątek 20.10

Egzorcysta: Początek - Exorcist: the Beginning - HBO 2 20.55. Młody ksiądz Lankester Merrin przemierza świat, by zapomnieć o okropnościach wojny. Kryzys wiary sprawia, że poświęca się archeologicznej pasji. Trafia do Kairu, gdzie kolekcjoner starożytności zleca mu odszukanie tajemniczej relikwii.

Obłęd - The Jacket - CANAL+ 0.30. Thriller. Rok 1991. Podczas akcji Pustynna Burza sierżant piechoty morskiej Jack Starks zostaje ranny w głowę. Konsekwencją postrzału są zaniki pamięci i zaburzenia psychiczne, więc mężczyzna zostaje zwolniony z wojska. Podróżując autostopem, wsiada do samochodu, który niebawem zatrzymuje policja. Starks traci przytomność. Po odzyskaniu świadomości dowiaduje się, że jest oskarżony o morderstwo. Umieszczony w zakładzie dla psychicznie chorych kryminalistów, zostaje poddany terapii, podczas której widzi swoją śmierć.

Siła strachu - Hide and Seek - CANAL+ Film 02.10. Kilkuletnia Emily, córka Davida Callawaya, po śmierci matki doznaje szoku, z którego nie potrafi się otrząsnąć. Ojciec, który jest psychologiem, ma nadzieję, że zmiana miejsca zamieszkania pomoże dziewczynce zapomnieć o przeszłości. Jednak przeprowadzka do willi nad jeziorem w małym miasteczku sprawia, że dziecko jeszcze bardziej zamyka się w sobie, spędzając większość czasu z tajemniczym przyjacielem. David i jego przyjaciółka dochodzą do wniosku, że chłopiec istnieje jedynie w wyobraźni Emily. Przeczą temu jednak przerażające zdarzenia.

Smętarz dla zwierząt II- Pet Sematary II - CANAL+ Film 03.50. Owdowiały weterynarz Chase Matthews i jego syn Jeff przeprowadzają się do Ludlow, aby zacząć nowe życie. Chłopak zaprzyjaźnia się z Drew, synem okrutnego szeryfa, Gusa. Kiedy ojciec zabija ukochanego psa Drew, chłopcy postanawiają zakopać zwłoki ulubieńca na indiańskim cmentarzu, który słynie z cudów. Po jakimś czasie pies wraca do domu i zagryza Gusa w obronie Drew. Chłopcy chowają więc szeryfa na tajemniczym cmentarzu. Jeff postanawia przenieść tam również ciało matki. Ożywieni zmarli nie są jednak tymi ludźmi, którymi byli przed śmiercią.

Powrót